آموزش وردپرس
خانه / تورهای ارمنستان / تور ارمنستان ۲۵ مهر ۱۳۹۵
ارمنستان
تور ارمنستان

تور ارمنستان ۲۵ مهر ۱۳۹۵

تور ارزان ارمنستان

اقامت: ۳ شب و ۴ روز

پرواز: ماهان

تاریخ رفت: ۲۵ مهر

تاریخ برگشت: ۲۸ مهر

هتل سه ستاره پریمر ۹۴۸ هزار تومان

هتل سه ستاره هراز دان ۱ میلیون و ۳۴ هزار تومان

هتل چهار ستاره رویال پلازا ۱ میلیون و ۳۲۱هزار تومان

خدمات تور ارمنستان

  • سه شب اقامت در هتل
  • اقامت با صبحانه
  • پرواز
  • بیمه
  • ترانسفر
  • بلیط رفت و برگشت

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره ارمنستان

ارمنستان کشوری کوهستانی در منطقه‌ی قفقاز است. ارتفاع این کشور از سطح دریا ۱۸۰۰ متر است. دریاچه‌ی سوان به دلیل داشتن آب شیرین مهم‌ترین دریاچه‌ی این کشور است.  این دریاچه در شرق ارمنستان واقع شده و نقش بسزایی در چرخه‌ی زندگی انسان‌ها حیوانات و گیاهان دارد. این دریاچه از مرتفع‌ترین دریاچه‌های جهان است که در ارتفاع ۱۹۲۴ متری از سطح دریا قرار دارد. به دلیل کوهستانی بودن این کشور، رودهای آن اکثرا خروشان‌اند و جریان آب آنها بسیار سریع است. این رودها بعد از جاری شدن از کوه‌ها به رودهای ارس و کورا و آخوریان می‌‌ریزند و سپس به دریای خزر سرازیر می‌شوند. از این رودها می‌توان برای تامین انرژی الکتریسیته استفاده کرد اما به دلیل جریان سریع آب برای قایق‌رانی و یا کشتی‌رانی مناسب نیست.

جمعیت این کشور ۳٫۲ میلیون نفر است که حدود یک سوم این جمعیت در ایروان ،پایتخت ارمنستان ساکن شده‌اند. بیش از نیمی از جمعیت این کشور در کشورهای خارجی زندگی می‌کنند. مردم این کشور به صورت یکپارچه هستند به طوری که ۹۳ درصد مردم آن را ارامنه تشکیل می‌دهند.

ارامنه به آیین مسحیت اند. کلیسای ملی ارمنیان، کلیسای حواری ارمنی است که در بین ایرانیان با نام گریگوری شناخته می‌شود. این کلیسا جزو اولین کلیساهای مسیحیان است و از کلیساهای ارتدوکس شرقی است. در قرن اول میلادی مبلغان مسحی که به این کشور وارد شده بودند به دستور پادشاهان بت پرست ارمنستان کشته شدند که امروزه بر مزار آنها کلیساهایی ساخته شده است. پذیرفتن مسیحیت توسط مردم ارمنستان از یک سو در تاریخ این کشور نقطه عطف است و از سوی دیگر در تاریخ مسیحیت اهمیت دارد زیرا ارامنه اولین کسانب بودند که مسیحیت را دین رسمی کشور خود قرار دادند.

درباره ی armeniaadmins

همچنین ببینید

آفر ویژه ایروان ارمنستان ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

آفر ویژه ایروان ارمنستان آفر ویژه ایروان ارمنستان، شما را به سفری خاطره انگیز به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *