آموزش وردپرس
خانه / تورهای ارمنستان / تور ارمنستان ۱۲ مهر ۱۳۹۵
ارمنستان
تور ارمنستان

تور ارمنستان ۱۲ مهر ۱۳۹۵

تور ارمنستان

اقامت: ۳ شب و ۴ روز

پرواز: ماهان

تاریخ رفت: ۱۲ مهر

تاریخ برگشت: ۱۵ مهر

هتل سه ستاره پریمر ۱ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان

هتل سه ستاره هراز  دان ۱ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان

هتل چهار ستاره رویال پلازا ۱ میلیون و ۳۲۱ هزار تومان

خدمات تور ارمنستان

  • سه شب اقامت در هتل
  • اقامت با صبحانه
  • پرواز
  • بیمه
  • ترانسفر
  • بلیط رفت و برگشت

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره ارمنستان

ارمنستان در قدیم به سه بخش ارمنستان کوچک، ارمنستان بزرگ و ارمنستان جدید تقسیم می‌شد. ارمنستان بزرگ دارای پانزده ایالت بوده است. ارمنستان کوچک نیز در غرب ارمنستان بزرگ واقع شده بود. ارمنستان جدید در جنوب غربی ارمنستان بزرگ قرار داشته و تاریخ آن به قرن یازدهم برمی‌گردد. با روی کار آمدن حکومت عثمانی نواحی ارمنستان کوچک و جدید در قرن ۱۴ میلادی به تصرف عثمانی درآمد و این حکومت مناطقی تصرفی خود را به ۶ لایت تقسیم کرد. این ولایت‌ها امروزه به شش ولایت ارمنی ترکیه معوف است. پس از آن  ارمنستان بزرگ به عنوان پادشاهی رسمی ارامنه شناخته شد. این کشور با کشورهای ایران، ترکیه، آذربایجان و گرجستان هم مرز است. جاذبه‌های این کشور مانند معبد گارنی که از آثار باستانی بازمانده‌ی مربوط به دوره‌ی مهرپرستی است. این معبد در استان کوتایک که در فاصله‌ی ۳۲ کیلومتری ایروان قرار دارد. کلیساهای مسیحیان اکثرا بر روی آثار به جا مانده از دوره‌های قبل از مسیحیت ساخته شده‌اند و تنها نیایشگاه بازمانده از دوران باستان معبد گارنی است.

یکی دیگر از جاذبه‌های این کشور دریاچه‌ی سوان است. این دریاچه در استان گغارکونیک واقع شده است. این دریاچه یکی از بزرگترین دریاچه‌های کوهستانی آب شیرین جهان است که در ارتفاع ۱۹۱۶ متری از سطح دریا قرار دارد.

دره‌ی گلها در منطقه‌ی کوهستانی و سرسبزی در ۵۰ کیلومتری شمال شرقی ایروان قرار گرفته است. این منطقه در فصل تابستان پر از گل و گیاه می‌شود و در فصل زمستان پوشیده از برف می‌شود و محل مناسبی برای انجام ورزش‌های زمستانی مانند اسکی است.

درباره ی armeniaadmins

همچنین ببینید

آفر ویژه ایروان ارمنستان ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

آفر ویژه ایروان ارمنستان آفر ویژه ایروان ارمنستان، شما را به سفری خاطره انگیز به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *